"JAZZ IMPRESSIONS
Kárpáti Zoltán fotói 
„Egyszer csak elkezdődik... Figyelsz, hallgatod, belefelejtkezel, azután megmozdul benned valami, és azt veszed észre, hogy a szíved már táncol. Közelebb kell menned, beleolvadni, s már ott is vagy, és elragad magával a zene. Van, aki behunyja a szemét, és már távol jár, már repül. 
Az én szemem inkább kinyílik, fürkészi a kis csodákat, izgatottan keresi a titkot, hogyan tudná az elsuhanó hangokat, a ritmust megragadni, megőrizni. Olvasom, hogy a fényképezőgép lencséje nem hazudik. Objektív. Nem vagyok már biztos benne. A mellettem álló fotós képe egészen más, pedig ugyanazt a zenét hallgattuk. Miért ne lenne a képem szubjektív, ahogy én érzem? Ezek az én impresszióim. Jazz Impressziók…”
A Bánkon 2004 óta évről évre megrendezett Louis Armstrong Jazzfesztivál a hazai és nemzetközi jazz-zenészek rangos seregszemléje. Kárpáti Zoltán fotóalbumának képei az elmúlt évek világtalálkozóinak forró hangulatát, önfeledt pillanatait, a zene magával ragadó lendületét tárják a néző elé, neves jazz-muzsikusok aforizmáinak kíséretében.
Magyar és angol nyelven                    
                                                
                                + Mutass többet                            
                            
                                    Kiemelt kategóriák
További kategóriák
 
                
 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
            