Vágy a szilfák alatt (DVD) *Sophia Loren - Anthony Perkins*
Leírás / termék jellemző
Egy újabb hiánypótló klasszikussal bővül a hazai DVD-piac. A Vágy a szilfák alatt Sophia Loren és Anthony Perkins nagyszerű és feledhetetlen alakításával egyike a filmtörténet legszebb gyöngyszemeinek!

A görög mitológia egyik alap-történetét, az Ödipusz legendát dolgozza fel és helyezi modern környezetbe Delbert Mann klasszikusa.

Az 1840-es években a Cabot farmon él Ephraim és harmadik felesége, Anna. A szerelem tüze már rég kihúnyt, Ephraim már csak a földért, a családi birtokért képes lelkesedni.

Amikor felbukkan férje előző házasságában született fia, Eben, Anna újra felfedezi magában a szenvedély és a szerelem régóta eltűntnek hitt érzését. Titkos, bűnös viszony alakul ki a fiú és mostohaanyja között, és Anna teherbe esik. Ephraim azt gondolja, felesége az ő gyermekét hordja a szíve alatt, de az igazság nem maradhat sokáig titokban…A borító illusztráció!  
 

JÁTÉKIDŐ:
110 perc
GYÁRTÁSI ÉV:
1958
HANGOK:
 - angol - mono (DD)
 - német - mono (DD)
 - francia - mono (DD)
 - spanyol - mono (DD)
 - olasz - mono (DD)
FELIRATOK:
magyar, angol, arab, bolgár, cseh, dán, finn, francia, görög, héber, holland, horvát, izlandi, lengyel, német, norvég, olasz, portugál, román, spanyol, svéd, szerb, szlovén, török
+ Mutass többet